Návrh Uživatele: djkaktus I


hodnocení: +5+x
blank.png
warning.png

.
.
.
.
.
.
.
ZADEJTE PRIMÁRNÍ BEZPEČNOSTNÍ PROVĚŘENÍ ÚROVNĚ 5
.
.
.
.
.
.
.
Příkaz:\uzivatele\O513>_ 6110298-Hříchy otce hříchy syna-3561840
.
.
.
.
.
.
.
AUTORIZACE SCHVÁLENA. PRIMÁRNÍ MEMETICKÉ ČINIDLO VYPNUTO. HEZKÝ VEČER, O5-13
.
.
.
.
.
.
.
VAROVÁNÍ: ČÁSTI TÉTO SLOŽKY BYLY UZAMČENY.
DODATEČNÉ PROVĚŘENÍ ÚROVNĚ 5 VYŽADOVÁNO K ODEMČENÍ.
.
.
.
.
.
.
.church.jpg

Kostel San Marcos de la Vida Eterna ve městě San Marco, Mexiko. Fotografie z 27. 7. 1903

Označení Objektu #: Objekt-001

Zadržovací Třída: Thaumiel

Status Zadržení: Aktivní-Stabilní

Zadržovací Procedury: Objekt-001 je aktuálně zadržen ve městě San Marco v Mexiku v bývalé lokaci kostela San Marcos de la Vida Eterna. Originální zadržovací procedury se ukázaly jako dostatečné k zadržení Objektu-001. Zadržovací oblast je aktuálně označena, jako vysoce zabezpečená vojenská oblast pro odklad nebezpečného odpadu a Mexické zákony zakazují osobám přiblížit se na 10 km od oblasti. Automatické pozorovací drony udržují perimetr kolem zadržovací oblasti Objektu-001 a byly navrženy, aby zabíjely jakmile spatří neoprávněnou osobu.

Memorandum O5 001-Alfa: Zadržení informací o SCP-001, dříve známém jako Objektu-001, je považováno za nejvyšší prioritu. Bylo schváleno otevření databáze pro vytvoření několika falešných objektů v tomto slotu; pokud se někdo dostane takhle daleko, tohle by je mělo svést. Zatím ta místa drží několik původních -EX objektů, dokud nenajdeme něco lepšího.

Vymažte vše, co najdete, postarejte se o všechny úniky informací. Nacpěte tam, kolik memetických činidel budete potřebovat. Máte na to dostatečné pravomoce. - O5-2

Popis Objektu: Objekt-001 je skupina 9 lidských bytostí ve věku 4 až 11 let, jež získala anomální vlastnosti během Projektu 001: "Boží Dvojčata" (viz Návrh Projektu 001 pro více informací). Kvůli zneužití Objektu-001, jež způsobilo smrt vysoce postaveného pracovníka, byl projekt ukončen. Výsledkem toho se Objekt-001 dostal do současného kontejnmentu. Všech 9 jedinců Objektu-001 je bez vyšších mozkových funkcí, ale pokračuje ve vykazování známek života i přes povahu svého zadržení.

Jedinci Objektu-001 vyzařují masivní množství gama záření, často až s výdejem ███GJ ve výrazných vzorcích. Když jsou oddělené, zdají se tyto vzorce náhodné, ovšem při přiblížení jedinců se začínají objevovat jisté charakteristiky, proto je každý jedinec zadržen přibližně ████ od ostatních jedinců Objektu-001. Dále, Objekt-001 je radioluminiscenční. Pozorování jedinců Objektu-001 přes video je nemožné, když jsou jedinci aktivní, neboť video nahrávky procházejí rozpadem, když jsou jedinci v obrazu.

Když jsou od sebe jedinci Objektu-001 vzdálení méně než 20 metrů, jsou schopní dálkového zničení objektů, míst, či osob. Dodatečné informace o této schopnosti jsou popsány dále v této složce.

Na příkaz Rady O5 byl Objekt-001 klasifikován, jako entita třídy Thaumiel.1


VAROVÁNÍ: Další informace o Objektu-001 jsou UZAMČENÉ a podléhají utajení Úrovně 5. Memetická činidla jsou na místě pro účely ochrany informací o Objektu-001. Osoby nepatřící k Radě O5 bez tréninku Memetické Odolnosti Třídy-5 riskují terminaci memetickým činidlem. Byli jste varováni, jedná se o poslední varování.


Návrh Projektu 001: UZAMČENO

Zpráva o Projektu 001-Delta: UZAMČENO

Složka: GOI-3 "Království Abaddon": UZAMČENO

Memorandum 001-Alfa: UZAMČENO

Zpráva o Projektu 001-Delta: UZAMČENO

Sesbírané Nadační Korespondence a Zprávy: UZAMČENO


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Terminál není již tři minuty aktivní. Vyžadujete s něčím pomoc?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


Nový Audio Záznam:


Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License