Den, kdy po sobě střílela celá Oblast-91

hodnocení: +3+x


NA PŘÍKAZ ŘEDITELE OBLASTI-91

PROBĚHNE

NAŠE PRVNÍ

TEAMBUILDINGOVÉ CVIČENÍ!


Více informací vám řeknu v prezentační místnosti. ;)
(Z bezpečnostních důvodů se nebudou účastnit Oblastní bezpečnostní složky.)
Váš Oblastní Ředitel,
Dr. Christopher ErwickCelý sál ve skupinkách diskutuje o tom, jaké cvičení Erwick vymyslel. Bylo horké léto 2019, každý chtěl mít alespoň na jeden den volno, což je u Nadace obtížné. Do práce budou muset přijít, ale nebudou se muset starat o to, aby se Karel N. probudil a neměl postel na stropě, nebudou se muset starat o příšery ve skříni. Také poslední dobou začaly v Oblasti-91 lehce skřípat vztahy mezi zaměstnanci, takže bylo toto teambuildingové cvičení potřeba. Dr. Erwick přichází na jeviště a v ruce drží mikrofon. "Dobře, dobře uklidněte se lidičky. Všichni víme, proč tu jsme." Celé prezentační místnost utichne a napjatě očekává, co Dr. Erwick řekne dál. "Je léto, děti mají volno a vy tu musíte každý den trčet v podzemí, což ani příliš nesvědčí morálce, co? Proč se teda nepobavit pro jednou? Zahrajeme si paintball a přitom si vylepšíte vztahy mezi sebou, to nezní jako špatnej nápad, ne?" V sále bylo cítit okamžité zlepšení nálady a zpozornění těch, kterým to bylo předtím fuk. "Podařilo se mi zarezervovat jedno hřiště nedaleko odsud, pod jménem firmy S & C Plasty, jezdí tam i autobusy, pokud by se někomu nechtělo brát auto. Dneska, nejpozději zítra, vám přijdou mailem pozvánky a vstupní poukázky, které si budete muset vytisknout, jinak vás tam nepustí. A ne, ukázat jim mail, nebude stačit. Přišlo by jim divný, že ukazujete email Nadace a poukázka je napsaná na S & C Plasty. To asi bude všechno, jaký mód se bude hrát a tak dále, se dozvíte v pozvánce, nějaké dotazy?" Celý sál zůstává tichý, ze všech zaměstnanců sálá radost, že alespoň na jeden den budou mít volno. "Dobrá tedy, tak se s váma loučím"


poukaz1%20-2.png

Archivovaný poukaz

1

PRO: Skupina kontaktů:Oblast-91
OD: pcs.ecadan|kciwrE.hC#pcs.ecadan|kciwrE.hC
DATUM: Červenec 28 2019

PŘEDMĚT: Informace o teambuildingovém cvičení - Bezpečnostní Složky Oblasti prosím ignorujte tuto zprávu

Oblasti-91,

Píšu vám sem důležité informace ohledně paintballu, včetně kupónů v příloze. Adresu a telefon na areál máte na kupónu. NAHLASTE SE TAM POD FIRMU S & C Plasty!!! Vážně se mi nechce jít na audit O5… A předpokládám, že vám taky ne. Potkáme se tam 4. srpna v 10:00 ráno nejpozději. Ne, nemusíte do té doby být v Oblasti, pokud byste ale chtěli, nebráním vám v tom. Budete rozděleni do týmů po 3, a bude se hrát 3 v 3 CTF (Capture The Flag). Zkrátka půjde o to, že tým musí ukrást vlajku tomu druhému a musí si v tom vzájemně zabránit. S kým budete v týmu se dozvíte na místě. Doufám, že si užijete spoustu zábavy!


O týden později
Dr. Erwick přijel jako jeden z posledních, ti, co přišli, byli oblečeni ve starém oblečení a měli několik vrstev. Až na dr. Beka, ten měl na sobě svůj nový nadační plášť a pod ním tričko a tepláky. Když se ho Erwick, který si sám vzal víc vrstev, aby zmírnil bolest a staré oblečení, protože jde barva špatně vyprat, zeptal, proč je takhle oblečený, jednoduše mu Bek odpověděl "No, nějak jsem ten plášť zašpinit musel, a když schytáš do těla trochu olova, protože je některej z tvého týmu kretén, a ještě si na tobě zkusej smlsnout nějaká SCP, tak ti zásah kuličkou s barvou až tolik nevadí." a poté se pousmál. Pár minut před desátou dorazil zbytek výzkumníků.

Skutečně, instruktor dorazil přesně v 10:00 a okamžitě zařval "PÓZOR!", poté začal mluvit normálním hlasem, byl až překvapivě tenký, vzhledem k jeho stavbě těla. "Koukám, že tu vás je dost… Uhhh, kolik?" "60" odpověděl mu dr. Erwick. "Oh okej, to nám vyjde hezky na 20 her, to je fajn, takže teď si dáme brífink, přesunul bych se k jednomu z hřišť, aby se to dalo lépe pochopit." Bylo to skutečně podivné vidět všechny výzkumníky z Oblasti-91, jak se jako mravenci přesouvají. Během přesunu na hřiště podal instruktorovi dr. Erwick papírek, ve které hře by chtěl být a s kým a proti komu. "Zbytek vylosujte, tady máte seznam jmen." řekl mu Erwick. Po chvilce došli ke hřišti, bylo ohraničeno sítěmi a u vstupu do areálu hřiště byla dřevěná budka. Instruktor vešel dovnitř budky, ze které vzal klíče ke hřišti a odemkl ho. "Tak šup nasoukejte se dovnitř, ukážu vám, jak to tu chodí. Takže, tady jsme v základně Modrých, ty maj modrý kuličky, jak vám určitě došlo, a tady ta gumová rohožka s dírou je držák na vlajku, stejný to je i na straně Červených. Můžete se tady v těch okolních kadiboudách schovávat a používat je pro krytí. Jakmile vás někdo trefí, vracíte se na základnu, tam 10 sekund počkáte, mezitím nemůžete nic dělat a vrátíte se do hry. Pokud vás někdo trefí mezitím co máte vlajku, tu vlajku musíte zapíchnout do země a 3 sekundy jí nesmí tým, který se jí snaží získat, sebrat. Nebojte, všechno počítám já, ale je lepší, když si to počítáte i pro sebe. Vyhrává ten tým, který jako první zabere vlajku. Tu zaberete tím, že jí donesete a zapíchnete do země vedle vaší vlajky. Nějaké otázky? Ne? Perfektní. Míň práce pro mě. Tak se vraťme k tý boudě před vstupem.

Instruktor opět vešel dovnitř boudy před hřištěm a otevřel přední křídla jako by to byl krámek s jídlem. "Tak fajn, už tu mám rozdělené týmy. Takže ty, který přečtu, tak si sem přijďte pro masku a zbraň. Začneme modrým týmem… Vávra, Bek, Erwick. Tak, teďka červený tým. Dámy jako první, Sailerová, Ike, Shallow." Jakmile vydal zbraně, naučil výzkumníky, jak s nimi zacházet a ujistil se, že jim masky drží. Poté je pustil do hřiště se slovy "Máte 5 minut na to si vymyslet taktiku." Bek okamžitě začal pomocí kamínku kreslit do země plánek, pro něho bojového pole. "Takže, tady jsme my a tady oni, je to tu rozestavěný tak, že střed je opevněnej, ale vedlejší cesty mají hodně krytí, takže se nám může podařit nepozorovaně proklouznout. Navrhuju teda, aby tu jeden z nás hlídal a dva šli po krajích. Dobrý?" Vávra a Erwick se na sebe zmateně podívají, ale z toho, co pochytili, se nezdá Bekův plán jako špatný. Dohodli se téměř na poslední chvíli před startem hry, Bek a Erwick půjdou stranou a Vávra bude hlídat a odstřelovat.


"Tak pojď Erwicku, jdem je skřípnout jak 173!" Hned poté co to řekl, Beka trefil Ike do těla jejich rudým nábojem, což samozřejmě zašpinilo jeho plášť. "Heh, to bylo rychlý." Řekl Bek a schoval se za dřevěnou bariéru. Mezitím, co Erwick postupoval, podařilo se mu trefit dr. Shallowa a dr. Sailerovou. Dr. Ike byl mezitím přibližně v polovině Bekovy strany. Bek se oživil a postupoval mimo zorné pole dr. Ika, aby ho mohl přepadnout. Bek skutečně dostal svou pomstu a Ika trefil. Toto se ovšem dostalo odezvy od dr. Sailerové, která trefila Beka a dr. Shallow trefil Erwicka. Díky tomu měl červený tým volný průchod, který jim, ale zablokoval dr. Vávra.

Takto to pokračovalo přibližně 10 minut, dokud instruktor nezakázal oživování se. Všichni se vrátili do své základny. A začínalo se s čistým štítem, slovo čistý bylo pouze relativní vzhledem k tomu, že plášť Dr. Beka nyní připomínal kus látky, ve kterém byla zabalena ubodaná mrtvola, jak byl červený. Nakonec zůstali poslední na živu dr. Vávra a dr. Ike, poté co dr. Erwick vyřadil dr. Sailerovou, dr. Bek vyřadil dr. Shallowa, ale oba nakonec vyřadil dr. Ike. Byl to boj na život a na smrt. Vávra se musel okamžitě pohnout, jinak by byl pro Ika jednoduchý cíl. To by ale znamenalo opustit vlajku, poté si uvědomil, že červená vlajka je také nehlídaná. Vávra nevěděl, kde Ike je, ale pokud by se mu podařilo nepozorovaně dostat k vlajce a poté přeběhnout celé pole, nemusel by ho Ike trefit. Těsně předtím, než Vávra dorazil k červené vlajce podařilo se dr. Ikovi ukořistit modrou vlajku. Ike stále nevěděl, kde Vávra je, poté si všiml, že červená vlajka chybí. Začal panikařit a rozhlížel se po celém hřišti, aniž by se kryl. Mezitím Vávra začal sprintovat přes pole. Zastavil se kousek před posledním dřevěným domečkem a hodil kus kamínku na domek na opačné straně pole. Ike se na místo dopadu kamínku okamžitě zaměřil a pomalu přistupoval. Dr. Vávra se okamžitě vynořil se slovy "Skočil si na to, hlupáku! Útok křížového blesku!" a střelil dr. Ika do zad. To mu umožnilo bez problémů donést vlajku do základny a tím modrý tým vyhrál.

Na konci dne se samozřejmě vyfotila památeční fotografie, která se začala používat společně s fotografií z Halloweenské soutěže do oficiální databáze. Jak už bylo tradicí, fotku vyfotil dr. Ike se slovy "Řekněte: Devadesát jedna je lepší než devatenáct."


Celkově byl tento den úspěch. Personál se uvolnil, nachytal trochu sluníčka, vylepšil vztahy mezi sebou a dr. Beka to lépe začlenilo do kolektivu, protože se s ním nevídali jenom kvůli pracovním příležitostem. Také mu to dodalo jistou image. Ten plášť nikdy nevypral. Dělalo mu to sice problémy, když byla nová ochranka v Oblasti-91, ale podařilo se mu to ujednat. Především, vidět zaměstnance Nadace od krve není až tak vzácná příležitost, ne? Tyto dny by se měly opakovat. Myslím si, že se mnou bude souhlasit každý zaměstnanec v Oblasti-91.
-Dr. Christopher Erwick

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License