Orientace Třídy D
hodnocení: +4+x
blank.png

Omlouvám se, prosím. Kdybyste na mi chvíli… Okej, posaďte se, potřebuju… Kdybych mohl získat vaši- ticho! Řekl jsem ticho! Řekl jsem- mohli byste prosím- Řekl jsem - DRŽTE KURVA HUBY!

Ehm. Tak, teď když mám vaši pozornost, můžeme začít. Jsem Mladší Asistent Výzkumu Dokt- ŘEKL JSEM DRŽTE TY ZASRANÝ HUBY! Dobrá, jak jsem říkal, dneska povedu vaší orientaci. Tak, možná si říkáte, kde to jste. To je tajné. Možná si říkáte, kdo jsme my. To je taky tajné. Ale, co vám můžu říct je, že jsme jistá forma výzkumného zařízení.

Jak si možná vzpomínáte, náš agent přišel za vámi všemi a udělal vám nabídku. Buď můžete čekat, až na vás přijde řada na elektrickém křesle, nebo se můžete dobrovolně zúčastnit testů v našich zařízeních po dobu jednoho měsíce. Samozřejmě jste souhlasili. To bude zahrnovat- co? Co myslíš tím, že jsi nesouhlasil? Řekli jsme, že když se zúčastníš, po jednom měsíci jsi volný, kdo by nebral takovou nabídku- stráže, omluvte mě, stráže, prosím odveďte ho- jo tamtoho- do, jo, třetí dveře zleva- díky. Jak jsem říkal, když to zvládnete skrz testovací procedury, tak- ne, neslyším žádný křik. Když to zvládnete přes testovací procedury, necháme vás po měsíci jít. Však víte, když budete plně spolupracovat. To zní dobře, ne? Je tu někdo další, kdo nesouhlasil? Dobrá, pokračujeme.

Jak jsem říkal, když přežijete celý měsíc, jste volní. Ne, jistěže to není trest smrti. Já- ne, víte, když jsem říkal "přežijete" myslel jsem, "spolupracujte s námi" víte? Chci říct, jo, je to dost nebezpečný, proto používáme zločince s trestem smrti. Ne, ne, většina těch věcí je neškodná, myslel jsem nebezpečný, jako je bomba nebezpečná, když se v ní lidi šťouraj. Teda, vy se v tom budete šťourat, ale měli byste být v bezpečí, když budete dělat co vám řekneme. Nejhorší co se může stát je, že se vám budou chvět palce ještě pár minut potom. Poslední várka Třídy D? Ani jeden z nich neumřel, všichni si po měsíci šli po svých. Byl jsem tam. Sám jsem sledoval, jak odlezli do divočiny. Jako hromádka roztomilých, vražedných koťátek. Jen dělejte co vám řeknem a můžete domů k milující ženě a dětem. No, ty ne. Tady se píše, žes zabil svojí ženu a děti. To se muselo těžko vysvětlovat rodině, co? Huh, ne, vážně nechci, abys nám řekl jaks to provedl, myslím že vím.

Dobrá. Na konci téhle orientace budete nasměrováni chodbou, kde vám vytetují vaše číselné označení na zápěstí a hruď. To by nemělo moc bolet a potom- Hmm? Proč na hruď? No, v případě exploze je to často největší celý kus masa co zbyde.

Hahahaha! Vtipkuju! Jistěže vtipkuju! Ano, jsem si jistý! Je velmi, velmi malá šance, že se to stane. Neměli jsme tu explozi v posledních dvou měsících! Ha, koukněte se na něj! Myslel si, že to myslím vážně! Heh heh, ale, ah, ne. Opravdu vás potetují na hrudi. O tom jsem nevtipkoval. No jestli chcete, na konci měsíce vám to odstraníme. Bez poplatků. Vlastně to ani nebolí.

Okej, tak až dostanete své nové tetování, budete eskortováni do D-Bloku Alfa-6. To bude vaše nová ubytovna; budete tam jíst, spát a mýt se. Ne, ve vězení vás rozmazlovali, nedostanete vlastní celu. Já ani nemám vlastní kancelář a vy chcete vlastní celu? Každopádně, budete pod neustálým dohledem, abyste nedělali nepravosti. Nechceme tu žádné vězeňské neplechy; bodneš někoho a jdeš za chemickou… zpátky do řady na trest smrti. Víceméně, pokud nás naserete, jdete do řady. Jo. Vážně. Měsíc testů a jste volní. Neposerte si to.

Okej, to by bylo všechno. Nějaké otázky? Ty s tím- dobrý BOŽE, chlape, tys to schytal od brokovnice do ksichtu? Jo, tvoje otázka. Jasně, máme tu fantastický doktory, nejlepší na světě. Nebojte se o svoje pojištění, stejně je to jedno. Další?

Uh… ty, druhý od zadu. Ne, už je moc pozdě zvolit si trest smrti, ani netuším, proč bys to chtěl. No na ksichtě máš vyrytou obří svastiku, takže asi neděláš ta nejlepší životní rozhodnutí.

Ještě jedna… ahh… ano ty, bez ucha. To není zrovna otázka. A ne, ptát se kolik se jí jich tam vejde se nepočítá jako otázka. Ty- moje matka byla světice, jestli řekneš ještě slovo- stráže, prosím, mohli byste- mnohem lepší… Ne ne, to je v pořádku, pošlu sem potom údržbáře. Vidíte? Prostě nevyčnívejte z řady a spolupracujte. Jeden měsíc a jste pryč. Už nikdy to tu neuvidíte. Vážně, je to tak lehký. Tak, další várka Déček sem jde po vás, stráže, můžete je prosím doprovodit dál. Tak je to, Alfa-6. Okej, díky moc. Vážně mě nezajímá co řekl, byla to světice. Jo, řekněte mi až tahle skupina skončí měsíc, chci být u toho.

Ahem. Vítejte! Jsem Mladší Asistent- teď vážně, prosím, zklidněte se…

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License