Česká Crack Fiction Soutěž 2 (Ne tohle se vám nezdá)Ale ne… a je to tu zas

crackficcontest2.png

Téma: 👀

Minulá soutěž: ZDE

Pravidla

 1. Do soutěže se smí přihlásit kdokoliv, kdo je členem stránky a jeho příspěvek nějak poskvrní stránku. Což by snad nemělo být tak těžké. Doslova jsme snížili standardy na minimum.
 2. Dobře se bavte, je to jenom hloupá soutěž pro zábavu. Jde vám jenom o vyhnutí se případnému posměchu ze strany celé komunity.
 3. Snažte se nedělat nic, co vám připadá jako "proti pravidlům", udělejte to stejně, pak aspoň budeme mít důvod banovat lidi :)
 4. Žádná šikana, pokud nejste v roli porotce.
 5. Součástí vašeho článku musí být nějak zapojeno něco s Nadací, stránkou, či souvisejícími věcmi. Žádné opáčko článků, které spoléhají čistě na znalost inside jokes komunity.
 6. INSIDE Jokes jsou nutnost pro započítání do soutěže.
 7. Teda nejsou, ale měly by být.
 8. Vítězem je ten, kdo se zúčastní a absolutně zničí opozici v komentářích pod články.
 9. Technicky vzato se soutěží až od druhé místo, protože první automaticky patří mě UtylikeUtylike a to i kdybych náhodou zapomněl a nic nenapsal.
 10. Žádná šikana, pokud nejste v roli porotce.
 11. Ve vašem článků může být maximálně jeden (1) vtip. Tohle myslím vážně. Vaše články nemůžou být seriózní. Zakázal jsem vám to. Co s tím chcete jako udělat, hm?
 12. Nová pravidla se tu možná budou objevovat časem. Hodně štěstí :)
 13. kdo napíše něco s mmp bude opíchán labradorem do zadku
 14. UtylikeUtylike je plně zodpovědný za výsledek této soutěže a jeho stopu zanechanou na mentálním zdraví komunity po zbytek roku (víme, jak dopadl minulý rok, prosím pomoc, nikdy se z toho nevzpamatujeme)
 15. LilyFoxyLu LilyFoxyLu má prestižní výjimku postnout příběh i po uzavření soutěže.
 16. ananas na pizzu nepatří

Pro porotce

 1. Pro lepší zážitek doporučuji použití psychotropních látek při čtení soutěžních článků. (Vtipkuju, btw)I'm already drunk, you can't stop me.##
 2. Volte pro cokoliv, doslova na tom nezáleží.
 3. Ten kdo bude volit pro všechny články, bude po skončení ukamenován v mosteckém dole za pomocí tří tun prachatického flogopitovce.

Soutěž bude probíhat od 3. dubna 2023 do 21. dubna 2023. Máte dva skoro tři týdny na to napsat tu nejstrašnější crack fikci jaká vás napadne. Oceňuje se kvalita i její absence. Hlavně ať při čtení pořádně "krindžuju".

Nezapomeňte dát štítek "cs-crack-fic-2" svému… "dílu"

To abychom věděli, které články máme potom smazat.

Soutěžící:

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License