Šlechtění Klaunů 101 s profesorem Richardem C. Normusem
hodnocení: +1+x
blank.png

"Ježiši Kriste, podívejte se na sebe. Za svůj život už jsem viděl pár dost zvrhlých Zrůd, ale vy kuřbuřti jste teda něco. Dobře, dobře, zase klid, nic špatného jsem tím nemyslel; jenom že jste hnusní, to je všechno. No tak, nebuďte takové citlivky! Už jste slyšeli horší věci, než že jste hnusní a vy to víte! Ale já to změním.

"Pan Fuller mě nedávno přijal jako zaměstnance a požádal mě, abych využil trochu svého drahocenného času, abych se představil a vysvětlil vám, co budu dělat. Moje jméno je Dick: Dick C. Normus a…

"Ano, to je moje skutečné jméno a je mnohem důstojnější, než jakákoliv klaunská přezdívka, se kterou jste skončili vy. Nebo se mýlím? Jak se jmenuješ frňáku? Tinkles? Jo, to jsem si myslel. Oh, omlouvám se, ‘Doktore’ Tinklesi. Tak je to ještě směšnější ty hňupe.

"Každopádně, můžete mi říkat Dicksy a já vám budu říkat, jak se mi zrovna kurva bude chtít, když vezmu v potaz, že většina z vás jste jenom sluhové. Budu…ale kurva, už jsem vám řekl, že to je moje reálné jméno! Proč bych měl lhát? Přestaňte s tím zatraceným hihňáním! Všichni máte mentální kapacitu bandy zaostalců ze speciální školy, protože hádejte co, přesně to jste, samozřejmě kromě váženého Doktora Tinklese. Víš o tom, že dostat PhDr na klaunské škole tak nějak ukazuje, že jsi idiot, což je přesný opak toho, co od PhDr chceš?

"Čímž se dostávám k důvodu, proč tu jsem; nikdo z vás není dost dobrý. Dobře, dobře, klid. Řekl jsem klid. DRŽTE HUBU! Co říkám je, že zde pan Fuller má jisté standarty a vy zrůdy na ně nestačíte. Ne, ne, nebojte, nikoho z vás zatím nevyhazujeme. Bude trvat roky udělat náhradu za všechny. Pan Fuller mě najal na designování zrůd a specificky Klaunům vydloubnu oči. Mám spoustu nápadů, co s váma smutnýma pytlema hoven udělat.

"Teď si možná říkáte, ‘jaká jsou jeho oprávnění, hrát si takhle na boha’, i když nejspíš ne s tak dobrou výslovností, protože jste všichni tupí jak polena. No jednoduše, pocházím z dlouhé linie Ničitelů Dětí, Comprachicos, jak říkají ve Španělsku. Co je Ničitel Dětí, ptáte se? Vím, že nikdo z vás nic neřekl, byl jsem rétorický! Jak jsem říkal, ze začátku vezmete dítě. Možná nějakého hladovícího lumpa z ulice, o kterého se nikdy nikdo nestaral, možná fracka tak rozmazleného, že nemá tušení, co je skutečné utrpení. Moc na tom nezáleží, ale až si vyberete, zpřelámete mu všechny kosti v těle, zmlátíte ho na pokraj smrti, nastavíte kosti a maso, aby se léčily tak, jak potřebujete, přidáte trochu něčeho anomálního, opláchnete a opakujete, dokud nedostanete zrůdu. Pak tu bezcennou a rozbitou schránku vezmete a hodíte ji na jeviště, aby na ni zírali a smáli se jí kompletní cizinci, až jí nakonec dojde, že už není člověk, že už nikdy nebude společností milována nebo přijata a že její jediný způsob, jak si zachovat svůj ubohý život, je nechat se vystavovat pro váš osobní výdělek. Tomu říkám komedie!

"Ale tak se to dělalo za starých časů. I když to byla zábava, mělo to své limity. Osobu můžete mrzačit jen do momentu, kdy neunese víc a natáhne brka, nicméně divili byste se, kolik toho tělo vydrží. Můj děda kdysi kompletně obrátil dítě zevnitř ven a teď mluvím smrtelně vážně. Co tam zvracíš? Nebylo to nechutné, byla to umělecká práce ty omezenče! Pokud vás to znepokojilo, nebojte, to už je minulost. Vyšlechtit ze zrůd rovnou do začátku monstrum umožňuje mnohem radikálnější modifikace než rozbíjení obyčejného dítěte.

"Mám nápady na pár skutečně hrůzostrašných nestvůr a k tomu potřebuju vás Klauny. Pan Fuller mi řekl, že první z vás nabral, když bloudil Multiverzem a ať je váš talent sebelepší, vyžadujete jisté…promluvy, abyste připravili představení. Tyto promluvy ne vždy fungují, takže občas pak jdete před obecenstvem plně do Pennywise módu. Jo, Pennywise, to jsem říkal. Pennywise je ten klaun z TO ty dutohlave. TO od Stephena Kinga. No tak teď si ze mě děláte doufám prdel. Jak tady doslova nikdo nemohl slyšet o TO?

"Dobře, co už. Není to důležité. Není to důležité. Co důležité je, že vy původní jste občas docela spolehlivý, takže mi Fuller řekl, že jste začali experimentovat na uprchlících, abyste zkoušeli přeměňovat lidi na Klauny. To je za mě dost zvrácené, ale kdo jsem, abych soudil.

"Z hlediska porovnání, pojďme se podívat na přeměněného Klauna. Jeden z vás se postavte. Jo, ty. Á zdravíčko krasavice! Jak se jmenuješ zlato? Icky? To má být ironie, protože jsi tady jediný mrdatelný Klaun? Co je, to byl kompliment. Víš, narozdíl od tebe, moje jméno je odpovídající. Věř mi, je obrovský. Jestli mi nevěříš, klidně se podívej, jaký se mi tu staví stan. A to je teprv v půlce. Myslíš, že není reálný? Klidně ho tady teď přede všema vytáhnu a…

"Ano pane Fullere, omlouvám se. Trochu jsem odbočil. Vraťme se tedy zpátky k… o čem jsme to mluvili? Srovnávání Klaunů, ano. Upřímně teď do mého péra přichází tolik krve, že je zázrak, že neomdlévám. Každopádně všimněte si, jak konvertovaní Klauni jako je Icky, vypadají mnohem lidštěji, než původní Klauni. Ačkoliv toto přichází s výhodou lépe zvládnutelného charakteru, co se týče mě a pana Fullera, je to krok špatným směrem. Chceme Klauny, kteří jsou ještě úžasnější než původní, bez jakéhokoliv násilí a když už jsme u toho tak ještě o dost hloupější. Vím, že jsem řekl, že jste hloupí, ale pořád jste dost chytří pro svoje vlastní dobro, co? Řekl bych, že něco blíže k inteligenci psa by bylo ideální. Dost chytří na to se naučit triky, ale moc hloupí na to stěžovat si na pana Fullera. Řekněme takový styl managementu z viktoriánského období.

"Jak takové od přírody dokonalé zrůdy vytvořím, ptáte se? Dvě slova; selektivní šlechtění.

"Co to máte s těmi prázdnými výrazy; to vám nikdo nevystvětloval jak se dělají děti? Je to jednoduché; vezmete maminku a tatínka, z nichž každý má vlastnost, která se vám líbí a spáříte je. To samé uděláte s potomkem, který se vám líbí a zlikvidujete odpad, nebo pokud jste citlivější typ, můžete zbytky vykastrovat a poslat do nějakého hezkého domova. Po pár generacích dostanete čistou krev. Čistokrevní Klauni, jak vám to zní? Skvěle, že ano?

"Ale no tak, už zase? Co zase žvaníte, že máte práva a důstojnost? Důstojnost? Buď máte zkreslenou představu o realitě, nebo jste se nikdy neviděli v zrcadle. Jste Klauni, pro boha živého! Nemáte důstojnost! Máte obrovské boty a miniaturní auta, ale ne důstojnost! Pane Fullere, mají snad tyhle nuly nebo nějací další zmetci, které vlastníte nějaká práva nebo důstojnost? Ne? Taky jsem si říkal.

"Ale všichni se můžete zase uklidnit, protože tak to s váma stejně nebudu dělat. Trvá to strašně dlouho. Ne ne ne, mám na mysli něco trochu sofistikovanějšího. Ještě než se zeptám, chápu, že je tohle hloupá otázka, ale ví tady někdo z vás, co je opakovaný výběr embria? Nikdo? Co vy doktore Tinklesi, nepokrylo snad to vaše elitní vzdělání design novorozeňat? Vlastním pár poměrně pokročilých kusů reprogenetické paratechnologie, které mi byly štědře a nevědomky darovány těmi milými pány z Prométeových Laboratoří. S tímto vybavením budu moct udělat spoustu zkumavkových mimin, přečíst jejich genomy, vybrat ty, které chci, změnit jejich kmenové buňky na pohlavní a udělat zcela novou generaci embryí. Stará generace se vyhodí a začnu znova.

"Budu používat vaše milovníky zábavy jako chovná těla pro výsledný produkt. Co je, nechcete přece, abych použil skutečné Klaunky, protože skutečné ženy už na šlechtění nepoužívám. Je to porod od nich ty děti pak odtrhnout. Některé na mě dokonce v minulosti vystartovaly a to co tady dělám, je až moc cenné, než abych riskoval ztráty. Milovníci zábavy budou ta nejlepší volba, věřte mi. Nezajímají je jejich děti, jakmile se dostanou ven, ani neopustí Cirkus a přinejlepším začnou produkovat víc Mléka. Z celého srdce bych si přál, aby jim to teklo z prsou a ne z…toho, ale jinak jsou dokonalí.

"Tato metoda je alepsoň stokrát rychlejší, než tradiční selektivní šlechtění a budu schopný dosáhnout skutečně úžasných věcí. Tento Cirkus bude k nerozeznání, jakmile s ním skončím. A i přes to vidím, že už mám nějaké odpůrce. Co je, máte snad nějakou morální námitku k tomu, co dělám? Najednou jste všichni banda moralistů, co? Jste horda bezbožných utrpení pro oči! Váš bůh vás nenávidí!

"Že nemám právo vzít si váš genetický materiál bez vašeho svolení? Už jsme si ujasnili, že práva nemáte! Mám svolení Fullera a to je všechno co kurva potřebuju! Jestli s tím máte problém, sbalte se a běžte. Pozdravujte ode mě Skipy Nadaci nebo, bůh vás ochraňuj, ty zatracené globální okultní nácky. Nikdo? Hmmm? To jsem si myslel.

"Podívejte, není to tak špatné. Zatím budete jenom plivat do zkumavek a jakmile projdu vaše DNA a další záznamy, vyberu ty z vás, jejichž rysy se mi budou líbit a vezmu si vaše pohlavní buňky. Pánové si vyhoní do hrnku, dámy dostanou dávku syntetických hormonů a obrovskou jehlu narvanou do vagíny. Není to náhodou, jak celý svět funguje?

"O čem to zase žvatláte? Jak jako, že to takhle s Klauny nefunguje? Já…uh-huh, vážně? Dobře, to je jedno. Evidentně musím oprášit svoje znalosti Klaunské biologie, ale buďte klidní, protože až přijde čas, budu sbírat potřebné biologické materiály tou správnou metodou. Není to teda něco, na co bych se těšil, možná kromě tebe Icky.

"Ano pane Fullere, chápu, že za tohle nejsem placený. Nebudu vám znehodnocovat zboží, jenom…Necháte Tinklese to všechno posbírat? Blokuje ten váš klobouk přívod krve do vašeho mozku? Je to zasraný Klaun! Já jsem tady expert vy zoufalá napodobenino narozeninové oslavy od Ringling Brothers a když řeknu, že část téhle operace vyžaduje, abych se o ni osobně postaral, tak…Fullere, řekněte vašemu bodyguardovi ať si zase sedne. Řekněte mu ať si sedne. Zůstaň chvíli tam, kde jsi kamaráde, jenom…hej! Dej ze mě ty špinavé pracky pryč ty gorilo s obráceným ksichtem! Dej mě na zem! Ó, jsem rád, že si to jdeme vyříkat ven, protože mě nevyděsíš! Už jsem zvládl větší vymatlance, než ty. Slyšíte to všichni? Nebojím se nikoho z vás vy zrůdy! Naserte si, takhle se mnou nemůžete zacházet!

"JSEM RICHARD CUNNILINGUS NORMUS!"

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License