Přepis semináře Dr. Clefa "Ohýbači Reality a Vy: Jak Přežít Když Existence Nepřežije."
hodnocení: +10+x
blank.png

"Dobré odpoledne vám všem. Posaďte se. Dejte si šálek kávy a muffin. Připomínka: místnost na seminář je zóna bez zbraní. Prosím, ujistěte se, že jste odevzdali všechny své zbraně u vstupu. Já vím, je to kravina, ale to poslední, co potřebuji je člen O5, co si stěžuje, protože jeden z vás chodil po Modré Zóně se zbraní. Všichni v pohodě? Dobrá."

"Dnešní seminář je na téma blízké a drahé mému srdci: Ohýbači Reality. Typ Zelená. Mary Sue. Bixby, Tvarovači, Čarodějové, Bohové, Démoni, Pozorovatelé zvenčí, říkejte si jim, jak chcete, mluvíme o těch, co mění realitu podle vnímání, nebo síly vůle. Udělal jsem kariéru na tom, že jsem zadržoval a zabíjel tyhle parchanty. Vy jste tady, abyste byli certifikovaní pro dělání té samé věci."

"Chcete znát mé tajemství? K tomu se dostaneme později. Zaprvé, chci abyste se podívali na dveře do místnosti. Všimli jste si na nich něčeho divného? Podívejte se znovu. Jaké dveře?"

"Ano. Dveře jsou pryč. Koukněte se zblízka, jestli chcete. Sáhněte si na ně. Nejsou tam. Dveře doslova zmizely. Ale to je v pohodě, ne? Pořád se můžete dostat ven okny, když budete chtít. Až na jeden malý problém. V téhle místnosti nejsou ani žádná okna, že ne? Všechna okna zmizela. Není tu nic kromě čtyř zdí, stropu a podlahy. Není cesty ven. Ale jak jste se dostali dovnitř?"

"Už začínáte vyšilovat? Nebojte se, zhluboka se nadechněte. Budete v pořádku. Jenom trocha změn v místnosti. Nic horšího se přece neděje. Chci říct, může být hůř, nemám pravdu? Alespoň jste tu v bezpečí. Není to tak, že by ožily stoly a chtěly vás sežrat, no ne? O počkat, ono to tak je. Ty POSRANÝ STOLY VÁS VŠECHNY ZABIJOU."

"Co budete dělat? JAK TOHLE PŘEŽIJETE? TA ZKURVENÁ MÍSTNOST OŽILA A CHCE VÁS SEŽRAT. BACHA NA TY ZKURVENÝ STOLY, MAJÍ ZUBY. VYPADNĚTE ODTAMTUD, HNED. CHCETE ŽÍT? MUSÍTE BOJOVAT! NESNAŽTE SE TO ZAPÍRAT ZMRDI, TOHLE JE SKUTEČNÝ. TOHLE SE DĚJE. TOHLE JE OHYB REALITY A VY VŠICHNI UMŘETE JESTLI NEZAČNETE BOJOVAT, HNED!"

"O, vidím, ty jsi TVRĎÁK, co? Co asi kurva zmůžeš s tou devítimilmetrovkou? Dokáže ta zbraň něco? Proti OHÝBAČI REALITY!? Můžu tvý kulky proměnit v písek. Můžu ti z očí udělat želé. Můžu z tvý ZBRANĚ udělat posranou KOBLIHU, teď POLOŽ TU PITOMOU ZBRAŇ NA ZEM A LEHNI SI VEDLE NÍ, TY SRÁČI. JSEM ŽIJÍCÍ BŮH A VY NEJSTE NIC VÍC NEŽ ZASRANEJ HMYZ!"

"Co já chci? CO JÁ CHCI!? Co kurva chci od zasranejch hoven jako jste vy? Já nechci NIC, co mi můžete dát, až na hraní si s vámi. A to je VŠECHNO, co vy zmrdi pro mě jste! Nebudete nic víc než hračky pro tohohle Božského krále na věčnost. Není ÚNIKU, žádné ODLOŽENÍ. Budete ŽÍT, když řeknu, že budete ŽÍT a budete UMÍRAT až ve chvíli, kdy to JÁ povolím. Nezbylo NIC NEŽ MOJE PŘEDSTAVIVOST a vy všichni jste jen SMYŠLENKY V NÍ!!!"

"…"

"… dobrá, rozsviťte světla. Všichni dýchejte dovnitř a ven. Dovnitř, ven. Dovnitř, ven… už se cítíte líp? Nechte mě vysvětlit, co se právě stalo."

"Všichni tady jste teď měli špatnej trip. Všechno to jídlo vzadu na stole bylo natřený silným halucinogenem. Je to můj vlastní recept. Spolu s halucinacemi to dělá člověka lehce ovlivnitelným. V kombinaci s jednoduchou hypnózou a trochou speciálních efektů je konečný výsledek tak blízko skutečnému útoku Ohýbače Reality, jak vám můžeme ukázat. Personál právě pumpuje protijed v aerosolu do ventilace. Za chvíli se vám začnou zvedat kufry. Zvracecí pytlíky najdete pod židlemi. Dejte si načas a všechno to ze sebe dostaňte."

"Chci abyste si vzpomněli na moment, kdy jste uvědomili, co se děje. Pamatujete si ten pocit bezmoci? Pamatujete si, jaké to bylo uvědomit si, že realita už neexistuje a že jste byli pouze hračkami nepřátelské entity, která kontrolovala VŠECHNO?"

"Zapamatujte si to. A držte se toho, až poprvé půjdete proti Ohýbači Reality. Jestli si někdy budete myslet, že je třeba dokážete zadržet? Nebo možná, že se s nimi dá vyjednávat? Vzpomeňte si, jaké to bylo, když jste se sjížděli a nic nebylo skutečné."

"Pak toho zmrda zabijte, než zjistí, že tam jste."

"Všichni jste certifikováni. Konec hodiny."

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License