Poznámka: Charles Ogden Gears
hodnocení: +1+x
blank.png

Charles Ogden Gears

Alias: Dr. Gears, "Cog"

Souhrn: Charles Ogden Gears je inteligentní, pracovitý a respektovaný zaměstnanec SCP Nadace. Jedná vždy přímě a mezi kolegy je známý tím, že tak činí bez zjevných emocí, jako robot. Skutečná příčina tohoto chování není známá většině těch, kteří s ním pracují, ale předpokládám, že to má něco společného s traumatem a neschopností postavit se chybám z jeho minulosti.

O to ironičtější je, že to říkám zrovna já.

Stejně, nemohu popřít, že se jedná i o něco jiného, než pouze mé myšlenky na něj. Možná se budu muset ptát víc z příma.

Nebezpečí: Z toho, co vím, ho Nadace má obklopeného "standardními" bezpečnostními opatřeními (vágní). Nemělo by být příliš složité se přes to dostat, vzhledem k tomu, že jsem "Nikdo", ale pořád mě můžou zranit a můžu i zemřít. Jsem stejně smrtelná, jako kdokoliv jiný. Kdokoliv. Bože, proč mi tohle pořád ještě připadá vtipné? Sakra.

Skoro jsem i zapomněla jak vypadáš. Připadá mi, jako kdyby pokaždé, kdy se snažím soustředit, se tvůj obličej rozplynul. V databázích ani nemají tvoje fotky. Proč? Vážně chceš být neznámý a zapomenutý?

Alespoň mám jeho vybledlou fotku, takže ho můžu znovu najít. Cítím to. Protože teď jsem to konečně vyřešila.

Lokace: Konečně jsem zjistila, kde je. Nejtěžší bude se tam dostat. Výzva není jenom v tom, dostat se dovnitř, ale také přijít na to, jaký přístup zvolím. Jakmile se tam vydám, nebude cesty zpět. Budu muset doufat, že štěstí, které mě dostalo až sem, se mnou ještě chvíli zůstane.

Jde jen o to, že… Je to zvláštní pocit, když vím, že je přímo na dosah ruky. Že můj cíl je téměř realizovaný. Mám skoro chuť z toho vycouvat, což samozřejmě nemohu.

Rovněž si nejsem jistá co udělám, až ho uvidím. Měla bych ho zabít? Měla bych si s ním promluvit? Nebude se ani podobat tomu otci, kterého si pamatuji ze svého dětství. Ale on… Vím že někdo jako on se nikdy nemění. Vím, že ho najdu.

Najdu ho. I kdyby jenom proto, abych mohla všechno skončit. A jestli ne, alespoň jsem ho našla. To musí něco znamenat, no ne?

Zajímalo by mě, jestli pořád hraje šachy.

Skončí to teprve až se rozhodnu, že bude konec. Až dojde na šach mat.Trochu moc laciný na můj vkus.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License