Zvuková Stopa Války
hodnocení: 0+x
blank.png

Zvukový přepis 1035

Vítejte v Oblasti-76

Právě zde, v rozlehlé egyptské poušti, uchováváme mnoho zabavených anomálních předmětů, na které se upínají obě velké světové velmoci, a právě sem jste byli vysláni vy, noví rekruti, abyste tyto předměty zkoumali a bránili před oběma mocnostmi. Je to nezbytně nutné, protože pokud se některá ze stran dostane k těmto předmětům, proč… mohlo by to znamenat něco ještě horšího než jadernou válku. To nemůžeme dopustit.

Dobře se rozhlédněte, pánové, právě s těmito muži budete pracovat léta, možná i desetiletí. Je to práce na celý život, ale nezbytná. Lidstvo vás potřebuje, abyste ho ochránili před sebezničením. Nyní jste členem Nadace, přísahali jste, že budete chránit každého a všechny před hrozbou blížící se apokalypsy.

V Oblasti-76 se nachází řada důležitých anomálních objektů, včetně některých psychických a memetických. Proto je důležité, abyste všichni zůstali soustředění, protože nikdy nevíte, kdy se vám do zorného pole dostane memetický vizuál nebo kdy psychický stroj ovládne vaši mysl!

Pamatujte si, pánové, že tato oblast je přísně utajovaná a vědí o ni pouze ti, jež o ní vědět potřebují, a vše, s čím se zde setkáte, zde zůstane. Dokonce i něco tak bezvýznamného, jako je druh stromu, který vidíte za tímto oknem, by mohlo prozradit naši pozici blížící se supervelmoci.

Stejně jako u všech podobných míst je možné, že dojde k narušení, které si vyžádá výbuch dvacetimegatunové jaderné hlavice, která se právě teď nachází pod našima nohama. V takovém případě je veškerému personálu nařízeno okamžitě opustit místo. V některých případech může být nutné odpálit hlavici ještě před evakuací veškerého personálu. Pánové, byli jste o tom již dříve poučeni a věřím, že jste ochotni obětovat své životy, abyste zvládli zrůdnost, kterou zde držíme.

Děkujeme vám, že jste se připojili k řadám Nadace, a doufáme, že se vám bude dařit. To je vše.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License