Andersonova Robotika
hodnocení: 0+x
blank.png

Skupina #: GOI-1115, "Andersonova Robotika"

Členství: ~200 zaměstnanců po celém světě.1

Zdroje: (USD) $750 milionů anuálně, anomální schopnosti

Status: Aktivní

AndersonLogo1.jpg

Logo Andersonových Robotických Závodů, cirka 1998.

Popis: Andersonova Robotika je paratechní firma zaměřující se ma prodej anomálních robotů, androidů, umělých inteligencí, počítačových programů a kybernetiky. Přestože se věří, že Andersonova Robotika funguje již od 90 let, firma přišla poprvé do kontaktu s Nadací v roce 2007, po zadržení SCP-1360 při zátahu na paratechní přeprodej v Seattlu. Od počátečního kontaktu je Andersonova Robotika označena za předního prodejce paratechnologie.

anderson_robotics_by_sunnyclockwork.png

Logo Andersonových Robotických Závodů, cirka 2014.

Zatímco Andersonova Robotika dosáhla celosvětového rozsahu, zejména po partnerství s Marshall, Carter a Dark s.r.o. v roce 2014, její současnou základnou jsou kontinentální Spojené Státy, zejména severozápadní Pacifik. Hlavní produkce, distribuce a administrativní zařízení byly odkryty v Oregonu, Washingtonu a Kalifornii s nedávnými expanzemi do Nového Mexika, Arizony a Louisiany.

Od doby odhalení této skupiny k ní bylo přiřazeno hned několik SCP objektů. Zaměstanci mohou referovat ke štítku "anderson" pro kompletní seznam.

Současné vyšetřování interního fungování Andersonovy Robotiky MTF Gamma-132 odhalilo, že hlavní administrativní jádro firmy tvoří rada šesti jednotlivců uvedených níže:

  • Vincent Anderson: Výkonný Ředitel. Anomální Humanoid Typu Modrá.
  • Albert “Phineas” Frostman: Zástupce Výkonného Ředitele. Anomální Humanoid Typu Modrá.
  • Dr. Medea Contos: Spoluvedoucí Výzkumu a Vývoje.
  • Jason Contos: Spoluvedoucí Výzkumu a Vývoje.
  • Dr. Jeffery Wilson: Vedoucí Divize Pokročilé Logiky.
  • Isaac Dillard: CEO.

Pokusy o zadržení výše uvedených jednotlivců byly ztíženy pozoruhodnými schopnostmi organizace v oblasti špionáže, anomální povahou jejich zařízení a silnou podporou ze strany externích Zájmových Skupin3

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License