Osobní složka Agenta Lamenta
eng.png

Zadržovací Specialista První Třídy

Jméno: Agent Troy "Lament" H██████

Úroveň Prověření: Úroveň 3 (podle pověření dočasně udělována Úroveň 4)

Povinnosti: Zajišťovací Specialista, Zadržovací Expert

Lokace: Oblast-11


Profil: Agent Lament aktuálně přebývá v Oblasti-11, ale často se přemisťuje. Agent Lament je jedním z Nadačních zadržovacích specialistů a je často přiřazován ke skupinám, jež se snaží najít novou, nebo stabilnější formu kontejnmentu SCP objektů. Navíc je občas přiřazen k zajišťovacím týmům, když se jedná o známé SCP, nebo o neotestované zadržovací procedury.

Historie: Agent Lament byl původně získán Nadací poté, co byl spleten s obětí SCP-113 jež unikla z kontejnmentu. Po dvou letech výzkumu, zjistil Dr. ███████, vedoucí výzkumu ohledně SCP-113, pravdu a Agent Lament byl najmut pro práci v Nadaci. Aktuální přezdívku dostal v Oblasti-██ v Mexiku, kde jeho řešení kontejnmentu (Viz Připnutá složka: "Nemůžeme tenhle prostě vyhodit?") zachránila hodně Nadačních zdrojů. Původní přezdívka, "La Mente" byla zbastardizována do své aktuální podoby během pobytu v Oblasti-11.

Po jeho pobytu v Oblasti-11 byl Lament převelen do Oblasti-19, kde pracoval na Projektech [DATA VYMAZÁNA] a [DATA VYMAZÁNA] s Dr. ███████.


Poznámka: Agent Lament není, i přes jeho argumenty o opaku, "Ochutnávač Koláčů Oblasti-11". Nikdy jím nebyl, ani nebude "Pánem Tance" a v žádném případě není certifikovaný veřejný zástupce. Nenechte se oklamat jeho mazanými převleky.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License