SCP-166-CS
hodnocení: +7+x
blank.png
SCP-166-CZ

SCP-166-CS z ilustrována Dr. █████

Objekt #: SCP-166-CS

Třída Objekt: Safe Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-166-CS má přístup do jakékoliv oblasti, a do jakékoliv části Nadace, jelikož se neprojevilo nijak agresivně. Povolený má přístup speciálně do kanceláře Dr. █████, která SCP-166-CS objevila čirou náhodou. SCP-166-CS má povolený přístup do kancelářské sekce Nadace, a pokud se objeví kdekoliv mimo stanovené místo, má být neškodně přeneseno Nadačním personálem zpět do kancelářské sekce Nadace, nebo pokud personál vyhodnotí za nutné, bude přesunuto dočasně do standardní zadržovací cely pro třídu Euclid.

Popis: SCP-166-CS se jeví jako několik koček domácích (Felis catus) v sobě, až na to, že má pouze jednu hlavu, sedm (7) očí, osm (8) ocasů a šest (6) nohou. Barva srsti je tmavě černá a oči má zabarvené do stříbřitě žluté, až lehce naoranžovělé. Až na tyto anomální prvky se na první pohled chová jakožto běžná kočka domácí; je přátelská, mazlí se, miluje ryby a prospí většinu času.

Během zkoumání SCP-166-CS se zjistilo, že má zvýšenou inteligenci, a dokáže i promluvit pár slov, ačkoliv v cizím jazyce, o kterém nevíme zatím skoro nic. Má také schopnost mezidimenzionálního cestovaní, jak se prokázalo během Incidentu s Dr. █████ (viz. Dodatek 166-CS-1). Během zkoumání si také výzkumníci povšimli, že má na krku jakýsi obojek se psí známkou, na které je napsáno;

ᏗፚᏗፚᏋᏝ ᏖᏂᏋ ᏕፈᏂᎧᏝᏗᏒ ᎧᎦ ᏖᏂᏋ ᏗᏝᎶᎧᏒᎥᏗᏁ ᎮᏒᎥᎷᏋ ᎴᎥᎷᏋᏁᏕᎥᎧᏁ

Výzkumníci a filologové se snažili tento nápis přeložit, a zjistili, že se jazyk nepodobá ničemu z této planety, ale jedná se o jazyk z jiné dimenze, čili z paralelní planety Země, a byl přeložen jakožto; Azazel, kočka z Algerion Prime dimenze.

Také se zjistilo, že SCP-166-CS má aktivní a neaktivní část; během neaktivní části se SCP-166-CS chová zcela jako běžná kočka domácí, nezpůsobuje problémy a má povoleno se pohybovat po již zmíněné kancelářské části Nadace, nicméně má i aktivní část, která se objeví většinou po týdnu neaktivity. Během této aktivní části probliknou SCP-166-CS oči a objeví se před ní na zemi, nebo na zdi (záleží, kde se subjekt nachází) asi v průměru padesáti centimetrů velká dimenzionální brána, připomínajíc spíše malou červí díru. Během této fáze a po otevření této mezidimentionální brány se po chvíli SCP-166-CS vydá dovnitř, a poté co tak učiní se portál za ní uzavře zhruba po třinácti (13) sekundách. Jakmile SCP-166-CS vstoupí do "své dimenze" a portál se uzavře není nikde o SCP-166-CS žádná zmínka, že by byla viděna, dokud se sama nevrátí. Tento proces může trvat jeden (1) až klidně tři (3) dny.

Dodatek 166-CS-1, Záznam o objevení: Dr. █████ dne ██/██/20██ objevila ve své kanceláři balíček s neidentifikovatelným nápisem1, ze kterého šlo slyšet jakési mňoukání a naříkání, jakoby byla v krabici zavřená kočka. Dr. █████ krabici otevřela, a zjistila, že je v ní SCP-166-CS, které podle jejího popisu, jí přišla ihned roztomilá, a několik dní jí měla zavřenou ve své kanceláři, aby se o ní nikdo nedozvěděl. Během těchto dní sepsala celkový záznam, jak k SCP-166-CS přišla, jak se chová apod. Její záznam byl použit v dokumentaci o SCP-166-CS. Hned po dni, kdy konečně promluvila o SCP-166-CS náhle zmizela, a spekuluje se, že SCP-166-CS otevřela mezidimenzionální portál do "své dimenze"2 díky čemuž doktorka z kuriozity vešla dovnitř, hned po SCP-166-CS, ale bohužel se už nikdy nevrátila, a žádné stopy ukazující zda Dr. █████ žije nebo už ne se doposud nenašly.

Kvůli tomuto incidentu bylo SCP-166-CS překlasifikováno na Třídu Euclid z důvodu, že je částečně nezadržitelné a Dimenze, do které SCP-166-CS dokáže otevřít mezidimenzionální bránu, je považována za nebezpečnou, a veškerý nadační personál má zakázáno vstupovat do mezidimentionální brány vytvořenou právě SCP-166-CS. Možnost průzkumu Dimenze byla předložena před Radu O5 a čeká se na souhlas, zda bude možné poslat expediční tým, nebo využít alespoň jednoho zaměstnance Třídy D pro průzkum. Od Rady O5 jsme dostali zelenou, zde naleznete Záznam o Průzkumu Dimenze Algerion Prime.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License