3. Mr. Peníz
hodnocení: 0+x
blank.png

Ahojky. Moje jméno je Mr. Peníz. Neměj strach, jen potřebuji někoho s kým bych mluvil. No vypadá to že v tomhle autobusu jsme jen já a ty, můžeš to být i ty.

Mluvil bych s řidičem, ale přímo tady je cedulka a říká abych to nedělal. Vidíš? Nevyrušujte řidiče. To bych nedělal, vzhledem k tomu, že by mohl autobus narazit a já bych pak musel jít celou cestu pěšky. Šel jsi už někdy v dešti jako je tenhle? To ti povím, je ledový! Takže já se posadím sem a budu s tebou mluvit. S tebou.

Oh no tak, nepřesedávej! Jsem pouze přátelský. Tady, vezmi si tohle! Vidíš, teď jsme kámoši, že ano? Ano, je to diamant. Ano, je opravdový. Vidíš, kámo, já vím jak přátelství funguje. Posloucháš mě…? Mimochodem jak se jmenuješ? Hm, ahoj Dave.

Je hezké potkat stejně chytrého chlapíka jako jsi sám. Já se obvykle potloukám s tou skupinkou…ugh, nevěřil bys. Oni nechápou jak funguje přátelství, ne, nevědí to. Ne jako ty, Dave.

Dal jsem jim dolary a desetníky a zasrané diamanty! A vše co udělali bylo, že mě nazvali snobem! Mě, věřil bys tomu, Dave?! Tu máš další diamant, jsi dobrý přítel a vypadáš že by se ti mohl hodit.

Ale vážně; já a snob? Není lehké dostat všechnu tuhle hotovost, to mi věř! Vyzvracet bankovky je v pohodě, jdou ven snadno. Ani mince nejsou žádný oříšek.

Ale diamanty, s těmi to snadné není! Můžeš se diamanty udusit! Mě se to několikrát stalo, to ti řeknu. Ale ještě že tam byla Ms. Sladká. Byl by ze mě nebožtík! Ms. Sladká byla vždy velmi laskavá. I když mne jenom litovala, jenom mě doprčic litovala!

Přestaň se do prdele přesouvat, Dave! Ne, nechoď, vezmi si další diamant, prosímtě! Omlouvám se, že jsem křičel, já to nijak nemyslel. Musel jsem tohle pochytit od Redda, ten vždycky křičí. Měl jsem z něj bolení hlavy, to si piš.

Co to je? Hele, Dave, to je moc dobrej dotaz a já kurva nevím proč dovedu zvracet peníze tak do prdele sklapni! Promiň, diamant, promiň. Řeknu ti to co vím, protože přátelé sdílejí tajemství. My jsme přátelé, že Dave?

Musím vědět, jaký druh peněz chci zvracet. Nemohl bych přímo teď vyplivnout nějaké yeny nebo tak něco pro tebe, protože jsem nikdy v Asii nebyl a nevím, jak yen vypadá. Ty jsi někdy v Asii byl? Myslel jsem si že ne, letenky jsou tak trochu drahé. Takže, dost o mně, kam máš namířeno?

Já, já mířím do…no, já úplně nevím, ale budu tam před těmi malými prevíty, to vím jistě. Říkali, že to není závod, ale to ti říkám, Dave, vždycky je to závod. Tumáš diamant.

Předešlý: 2. Mr. Řinčení od Dr Gears

Další: 4. Mr. Lež od Salman Corbette

Zpátky na rozcestník

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License