1. Mr. Bezhlavý
Od Anaxagoras
hodnocení: 0+x
blank.png

doprdeledoprdeledoprdeledoprdeledoprdele.

Moje jméno je Jeremy Adams, je mi 22 let a jsem naháněn monstrem. Nevím, co se mi to děje. Ani nevím, jak je to vůbec možné, nebo co mám dělat. Ta věc nezastavuje. Už běžím — bože můj — jenom patnáct minut. Myslel jsem, že jsem běžel dýl. Jsem vyčerpaný a ta věc stále nezastavuje.

Nic jsem neudělal špatně. Jenom jsem prostě zahlídl toho chlápka v metru. Byla noc, byli jsme jediní v soupravě. Vypadal dost zvláštně, měl lehce našedlou kůži a nosil brýle, což bylo vcelku podivné, když podle jeho rukou byl čenoch, Ind, nebo něco takového. Vystoupili jsme na té samé zastávce a asi jsem se nekoukal, kam přesně jdu, a narazil jsem do něj a mu upadla hlava. Ono, to se prostě namohlo stát. Pak se postavil a začal mě nahánět. To… to… se nemohlo stát.

Jak mě ale vůbec může pronásledovat? Nevypadá to, že by měl oči. Další dveře jsou zamčené. Ne! To nikdo nemohl dneska nechat jejich dveře odemčené? Prosím, potřebuju se jenom dostat od té věci a jak se dostal tak rychle přede mě? sakrasakraKoš! Jeden jsem vzal a hodil ho přímo na hruď té věci a ona se zapotácela a spadla a já od ní utíkám, než se zvedne. Díky ti, adrenaline.

Jak může mít tahle ulička slepý konec? Nemůže mít, potřebuji utéct! To není fér! Stěny, stěny, do háje. Tahle je moc vysoká, tahle zase moc klouže a našlo mě to. Je něco kolem? Ne. Nemůžu bojovat, ale pokusím se to silně praštit a je to silné a tohle nadává žádný smysl a je tohle snad nůž a

~

Mnohem, mnohem lepší. S tím minulým jsem hrozně špatně slyšel. Ale tenhle je skvělý. Mladý, zdravý, mohl by mi vydržet několik týdnů. Barvoslepý, ale nemůže mít přece všechno. Podívejme se… Taky je logicky bílý. Jenom doufám, že jsem se nedostal moc daleko z mé trasy, abych tohohle dostal. Mr. Redde, jdu si pro tebe. A už se nemůžu dočkat, jaké krásné myšlenky budu moct myslet s tvou hlavou.

Další: 2. Mr. Řinčení od Dr. Gears

Zpátky na rozcestník

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License